دکتر شهرام خادم

دکتر شهرام خادم

تخصص جراحی عمومی

بوشهر
%93
پیشنهاد(از 13 کاربر)

کد نظام پزشکی

73913

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر شهرام خادم

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی کنار سازمان انتقال خون ساختمان پزشکان جرجانی طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • البرز
 • سینا
 • میهن
 • روستاییان
 • کارمندان دولت
 • دی
 • تجارت نو

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام خادم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام خادم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%93
12 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر شهرام خادم

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شهرام خادم، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شهرام خادم
دکتر شهرام خادم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام خادم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام خادم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام خادم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام خادم چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام خادم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام خادم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام خادم کجا است؟
دکترشهرام خادم مطب دکتر شهرام خادم مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهرام خادم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام خادم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام خادم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام خادم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام خادم متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام خادم چه زمانی است؟
دکتر شهرام خادم از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام خادم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام خادم چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر شهرام خادم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام خادم 5 از 5 است.

درباره دکتر شهرام خادمدکترشهرام خادم dr shahram khadem از دکترهای متخصص جراحی عمومی بوشهر هستند. مطب دکتر شهرام خادم در بوشهر خیابان سنگی کنار سازمان انتقال خون ساختمان پزشکان جرجانی طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام خادم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09366427344,07733337526 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام خادم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام خادم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام خادم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام خادم متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام خادم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.