%90
پیشنهاد(از 55 کاربر)

کد نظام پزشکی

13639

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب دکتر سیروس رستمی

آدرس:

شیراز، خیابان زرگری، نبش کوچه 18، ساختمان مدیکال، طبقه چهارم

تلفن:07136279399

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیروس رستمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیروس رستمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 55 کاربر)

%90
49 کاربر از 55 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  20 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  25 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر سیروس رستمی
ملاحظات
 • در زمان مراجعه حتما کارت ملی به اسم بیمار را به همراه داشته باشید.
 • کلینیک نازایی دکتر سیروس رستمی متشکل از پزشکان متخصص زنان،فلوشیپ نازایی و کادر مجرب در خدمت هموطنان گرامی می باشد.( در صورت تشخیص و بررسی مدارک توسط پزشک متخصص، بیمار توسط دکتر رستمی ویزیت خواهد شد)
 • بهترین زمان مراجعه برای درمان ناباروری روز دوم تا چهارم سیکل ماهانه می باشد.
 • آقایان لطفا 2-3 روز قبل از مراجعه نزدیکی نداشته باشند.
 • به هنگام مراجعه کلیه مدارک پزشکی قبلی خود را به همراه داشته باشید.
دکتر سیروس رستمی
دکتر سیروس رستمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیروس رستمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیروس رستمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیروس رستمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیروس رستمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیروس رستمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس رستمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیروس رستمی کجا است؟
دکترسیروس رستمی مطب دکتر سیروس رستمی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیروس رستمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیروس رستمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس رستمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیروس رستمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیروس رستمی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیروس رستمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیروس رستمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس رستمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیروس رستمی چقدر است؟
تا کنون 55 نفر به دکتر سیروس رستمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیروس رستمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیروس رستمیدکترسیروس رستمی dr siroos rostami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر سیروس رستمی در شیراز، خیابان زرگری، نبش کوچه 18، ساختمان مدیکال، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیروس رستمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136279399 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیروس رستمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیروس رستمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیروس رستمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیروس رستمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیروس رستمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.