%۱۰۰
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

 بورد تخصصی فلوشیپ تصویربرداری پیشرفته OB&GYN  

در مطب رادیولوژی-سونوگرافی- CTscan- MRl انجام میشود

همکاری در بیمارستاتهای شهدای خلیج فارس ، تامین اجتماعی بوشهر  

کد نظام پزشکی

۵۶۱۷۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب دکتر منصور رادمهر

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی بعد از کوچه گلخونه ساختمان پارس طبقه دوم واحد 18

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر منصور رادمهر بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۱۰۰
۹ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر منصور رادمهر
ملاحظات

مراجعین محترم توجه فرمایید که در روزهای یکشنبه و سه شنبه سونوگرافی انجام نمی شود.

دکتر منصور رادمهر
دکتر منصور رادمهر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور رادمهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور رادمهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور رادمهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور رادمهر چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور رادمهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور رادمهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور رادمهر کجا است؟
دکتر منصور رادمهر 1 مطب در مطب دکتر منصور رادمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر منصور رادمهر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر منصور رادمهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور رادمهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور رادمهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور رادمهر متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور رادمهر چه زمانی است؟
دکتر منصور رادمهر از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور رادمهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور رادمهر چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر منصور رادمهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور رادمهر 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور رادمهر

دکتر منصور رادمهر dr mansoor radmehr از دکترهای متخصص تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) بوشهر هستند. مطب دکتر منصور رادمهر در بوشهر خیابان سنگی بعد از کوچه گلخونه ساختمان پارس طبقه دوم واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور رادمهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733541696 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور رادمهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور رادمهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور رادمهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور رادمهر تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور رادمهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.