دکتر محبوبه محمدزاده

دکتر محبوبه محمدزاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

117120
%89
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان مراقبت های بارداری و مشاوره قبل از بارداری، اداره بارداری های پرخطر زایمان طبیعی و سزارین، زیبایی و جوان سازی ناحیه تناسلی 

بیماری‌های زنان، اعمال جراحی زنان ازجمله هیسترکتومی، ترمیم افتادگی، کیستهای تخمدان، توده های لگنی، فیبروم رحم و... عفونت‌های 

زنان درمان بی اختیاری ادراری در خانمها

در مطب نوارقلب جنین(NST)، جوان سازی واژن با RF، واژینال آرتمیسیا، سونوگرافی زنان انجام می شود

همکاری با بیمارستان کوثر شیراز، بیمارستان مادر و کودک غدیر، بیمارستان شهید بهشتی، شیراز بیمارستان اردیبهشت

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر محبوبه محمدزاده

آدرس:

شیراز، میدان دانشجو. ساختمان ارم 2. طبقه فوقانی داروخانه امین علی. طبقه 3

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محبوبه محمدزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محبوبه محمدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%89
16 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

ماهلین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوش اخلاقی هستند.

سیدیاسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار دانایی میباشند و میتواند مشکل شما رو حل کنند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده انسان شریف مهربان و عالی هستند

یاسمین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی و مثبت

بهاره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خودشون خیلی دقیق و باحوصله هستن و واقعا به همه پیشنهاد میدم ایشون رو. ولی نوبت دهی از سایت ها باهم تداخل داشت. من ساعت ۱۷ از دکترتو نوبت داشتم،وقتی مراجعه کردم منشی گقتن ۴_۵ نفر ساعت ۱۷ از سایت های مختلف نوبت داریم!!

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محبوبه محمدزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محبوبه محمدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه محمدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه محمدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محبوبه محمدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه محمدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه محمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محبوبه محمدزاده کجا است؟
دکتر محبوبه محمدزاده 1 مطب در مطب دکتر محبوبه محمدزاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محبوبه محمدزاده را ببینید.
+
آیا دکتر محبوبه محمدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه محمدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محبوبه محمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه محمدزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محبوبه محمدزاده چه زمانی است؟
دکتر محبوبه محمدزاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه محمدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محبوبه محمدزاده چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر محبوبه محمدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محبوبه محمدزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محبوبه محمدزادهدکتر محبوبه محمدزاده dr mahboobeh mohammadzadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر محبوبه محمدزاده در شیراز، میدان دانشجو. ساختمان ارم 2. طبقه فوقانی داروخانه امین علی. طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محبوبه محمدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09354927169,07132317169 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محبوبه محمدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محبوبه محمدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محبوبه محمدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محبوبه محمدزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محبوبه محمدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.