دکتر سید علی قطمیری

دکتر سید علی قطمیری

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مرودشت

کد نظام پزشکی

92367
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دکتر سید علی قطمیری

آدرس:

استان فارس شهرستان مرودشت خیابان کاووسی سمت راست قبل از چهار راه مجتمع پزشکی نور

تلفن:07143226062

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علی قطمیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علی قطمیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوبی هستن

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص عالی

احمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص عالی .

زهراء
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسواد فهیم

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سوال کافی نپرسیدند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید علی قطمیریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی قطمیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی قطمیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی قطمیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علی قطمیری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی قطمیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی قطمیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علی قطمیری کجا است؟
دکتر سید علی قطمیری 1 مطب در مطب دکتر سید علی قطمیری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید علی قطمیری را ببینید.
+
آیا دکتر سید علی قطمیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی قطمیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علی قطمیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی قطمیری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی قطمیری چه زمانی است؟
دکتر سید علی قطمیری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی قطمیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی قطمیری چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر سید علی قطمیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی قطمیری 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علی قطمیریدکتر سید علی قطمیری dr seyyed ali ghetmiri از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مرودشت هستند. مطب دکتر سید علی قطمیری در استان فارس شهرستان مرودشت خیابان کاووسی سمت راست قبل از چهار راه مجتمع پزشکی نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی قطمیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07143226062 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی قطمیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی قطمیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی قطمیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی قطمیری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی قطمیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.