دکتر فرزاد ضیاء

دکتر فرزاد ضیاء

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

68999
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

تزریق دیسپورت برای اصلاح حرکتی و سردرد نوار چشم، گوش، مغز، عصب و عضله MS، سکته مغزی، درد (سردرد، کمردرد، گردن)، میگرن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز

آدرس:

شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزاد ضیاء را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزاد ضیاء بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محمد رضا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

متاسفانه به دلیل عدم تشخیص صحیح و کامل و تجویز داروی اشتباه موجب تشدید حمله عصبی و از دست دادن کامل تعادل مادرم شد و بسیار توهم دارند،فعلا تحت نظر پزشک دیگر قرار دادم

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با سوادی هست

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فوق العاده گوش شنوا دلرن و وقت میذارن برای بیمار

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اخلاق خوب. با تجربه

نوش آفرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون تشخیصشون بسیارعالی بود وباتجربه هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزاد ضیاءسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد ضیاء را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد ضیاء نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد ضیاء در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد ضیاء چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد ضیاء با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد ضیاء می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد ضیاء کجا است؟
دکتر فرزاد ضیاء 1 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزاد ضیاء را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد ضیاء امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد ضیاء در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد ضیاء در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد ضیاء متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد ضیاء چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد ضیاء تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد ضیاء در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد ضیاء چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر فرزاد ضیاء رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد ضیاء 4 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد ضیاءدکتر فرزاد ضیاء dr farzad ziya از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر فرزاد ضیاء در شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد ضیاء می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136487224-07136487535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد ضیاء و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد ضیاء هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد ضیاء فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد ضیاء متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد ضیاء مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.