دکتر یدالله محمودی

دکتر یدالله محمودی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ فوق تخصصی آنژیو پلاستی، استنت، والو پلاستی
شیراز
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

کد نظام پزشکی

93275

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر یدالله محمودی

آدرس:

شیراز، بلوار چمران، بیمارستان مرکزی شیراز، ام آر آی

تلفن:07136126081

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یدالله محمودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یدالله محمودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر یدالله محمودی
دکتر یدالله محمودی
دکتر یدالله محمودی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یدالله محمودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یدالله محمودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یدالله محمودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یدالله محمودی چقدر است؟
هزینه ویزیت یدالله محمودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یدالله محمودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یدالله محمودی کجا است؟
دکتریدالله محمودی مطب دکتر یدالله محمودی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر یدالله محمودی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر یدالله محمودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یدالله محمودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یدالله محمودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یدالله محمودی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یدالله محمودی چه زمانی است؟
دکتر یدالله محمودی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یدالله محمودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یدالله محمودی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر یدالله محمودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یدالله محمودی 5 از 5 است.

درباره دکتر یدالله محمودیدکتریدالله محمودی dr yadollah mahmoodi از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر یدالله محمودی در شیراز، بلوار چمران، بیمارستان مرکزی شیراز، ام آر آی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یدالله محمودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136126081 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یدالله محمودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یدالله محمودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یدالله محمودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یدالله محمودی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یدالله محمودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.