%۹۸
پیشنهاد(از ۲۵۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۰۹۸۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب دکتر علیرضا خرمن دار

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی بیمارستان شهید فقیهی ( سعدی)، مرکز پزشکی شهر، طبقه 6، واحد 22

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا خرمن دار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا خرمن دار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۵۶ کاربر)

%۹۸
۲۵۰ کاربر از ۲۵۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۴۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر علیرضا خرمن دار
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود، که با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد.

سونوگرافی و نمونه برداری تیرویید در مطب انجام میشود.

دکتر علیرضا خرمن دار
دکتر علیرضا خرمن دار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا خرمن دار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا خرمن دار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا خرمن دار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا خرمن دار چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا خرمن دار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خرمن دار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا خرمن دار کجا است؟
دکتر علیرضا خرمن دار 1 مطب در مطب دکتر علیرضا خرمن دار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا خرمن دار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا خرمن دار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خرمن دار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا خرمن دار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا خرمن دار متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا خرمن دار چه زمانی است؟
دکتر علیرضا خرمن دار از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خرمن دار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا خرمن دار چقدر است؟
تا کنون 256 نفر به دکتر علیرضا خرمن دار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا خرمن دار 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا خرمن داردکتر علیرضا خرمن دار dr alireza kharmandar از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا خرمن دار در شیراز، خیابان زند، روبه روی بیمارستان شهید فقیهی ( سعدی)، مرکز پزشکی شهر، طبقه 6، واحد 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا خرمن دار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09108891793,07132361278 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا خرمن دار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا خرمن دار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا خرمن دار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا خرمن دار تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا خرمن دار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.