دکتر مسعود عبدالمنافی

دکتر مسعود عبدالمنافی

تخصص ارتوپدی

شیراز
%۸۴
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۱۰۸۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز

آدرس:

شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6

اطلاعات بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی

آدرس:

شیراز بلوار چمران بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی

اطلاعات خیابان مشیرفاطمی

آدرس:

شیراز، خیابان مشیرفاطمی، بعد از سر معدل، ساختمان جوام، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مسعود عبدالمنافی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۸۴
۵ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز
بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی
خیابان مشیرفاطمی
دکتر مسعود عبدالمنافی
دکتر مسعود عبدالمنافی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود عبدالمنافی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود عبدالمنافی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود عبدالمنافی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود عبدالمنافی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود عبدالمنافی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود عبدالمنافی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود عبدالمنافی کجا است؟
دکتر مسعود عبدالمنافی 3 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز و بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی و خیابان مشیرفاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود عبدالمنافی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود عبدالمنافی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود عبدالمنافی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود عبدالمنافی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود عبدالمنافی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود عبدالمنافی چه زمانی است؟
دکتر مسعود عبدالمنافی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود عبدالمنافی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود عبدالمنافی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر مسعود عبدالمنافی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود عبدالمنافی 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود عبدالمنافی

دکتر مسعود عبدالمنافی dr masoud abdolmanafi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر مسعود عبدالمنافی در شیراز بلوار چمران بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود عبدالمنافی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136126101 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود عبدالمنافی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود عبدالمنافی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود عبدالمنافی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود عبدالمنافی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود عبدالمنافی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.