دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر معصومه گرامی

دکتر معصومه گرامی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

شیراز

کد نظام پزشکی

100055
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب دکتر معصومه گرامی طیبی

آدرس:

شیراز بلوار چمران بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی

تلفن:07136126110

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر معصومه گرامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه گرامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خود پزشک از نظر اخلاقی و رفتاری و تشخیص بیماری خوب بودند. فقط معطلی بیش از حد توی مطب دلیل خاصی نداشت.....چون تنها نفر تو مطب بودیم...

ساره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من پیش چند پزشک رفتم مشکلم تشخیص داده نشد ولی ایشون تشخیص دادن راضی هستم

احسان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

انصافا دکتر خوبیه سریع بیماری را تشخیص و درمان را به نحو احسنت به پایان رساند .... خیلی هم مهربان و خوش برخورده و کار بلد

مانیدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تخصص خوب وکاربلد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر معصومه گرامی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر معصومه گرامی طیبی
شیراز - شیراز بلوار چمران بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه گرامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه گرامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه گرامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه گرامی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه گرامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه گرامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه گرامی کجا است؟
دکتر معصومه گرامی 1 مطب در مطب دکتر معصومه گرامی طیبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه گرامی را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه گرامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه گرامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه گرامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه گرامی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه گرامی چه زمانی است؟
دکتر معصومه گرامی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه گرامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه گرامی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر معصومه گرامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه گرامی 4 از 5 است.
درباره دکتر معصومه گرامی


دکتر معصومه گرامی dr masoomeh gerami tayyebi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شیراز هستند. مطب دکتر معصومه گرامی در شیراز بلوار چمران بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه گرامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136126110 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه گرامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه گرامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه گرامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه گرامی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه گرامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.