دکتر سامان نیک اقبالیان

دکتر سامان نیک اقبالیان

تخصص جراحی عمومی

جراحی کبد و مجاری صفراوی و پانکراس-پیوند کبد و پانکراس
شیراز

کد نظام پزشکی

63959
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر سامان نیک اقبالیان

آدرس:

شیراز بلوار شهید چمران بیمارستان فوق تخصصی مرکزی شیراز

تلفن:07136276992

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک سپه
 • بانک ملت
 • ایران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سامان نیک اقبالیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سامان نیک اقبالیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

شیوا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من مشکل کلانژیوکارسینوم داشتم میتونم بگم اول خدا بعد ایشون منو از مرگ حتمی نجات دادن. بسیار مطمعن عمل میکنن و خودشون بسیار مطمعن هستن از نتیجه عمل. خدا حفظشون کنه دکتر بی نظیرین

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای مشکل سرطان مادرم رفتم مادرم فوت کردن ولی دکترواقعا سنگ تموم گذاشتن ازشون خیلی ممنونم

اسفندیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا دکتر قابلی هستن. تو خاور میانه تک هستن.همچنین خوش اخلاق و هر کاری برای بهبود حال بیمار انجام میدهند

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر سامان نیک اقبالیان یک پزشک فوق العاده و دارای شخصیت بسیار مهربان و قدرت تشخیص بالا در زمینه پانکراس و کبد و... هستند ، به همه پیشنهاد می کنم اگر از ادامه درمان و بهبودی بیمار خود نا امید شده اید پزشک توانمندی جز آقای نیک اقبالیان نمی تواند شما را امیدوار و درمان کند، مشکل ما سرطان پانکراس با متاستاز کبد بود که پیشنهاد پیوند دادند و قرار شد به از ۴ تا ۶ ماه از شیمی درمانی به ایشون مجدداً مراجعه کنیم و ادامه درمان و پیوند توسط این شخصیت علمی بزرگ انجام بشه .

یعقوب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

نیک اقبالیان بسیار دکتر حاذق و شناخته شده ای می باشند ایشان بدون نگاه کردن به نتایج ازمایش تنها با نگاه کردن به تصاویر رادیولوژی نوع بیماری لوزالمعده را تشخیص دادند خدا را شکر که همچین دکترهایی در ایران داریم. در ضمن بسیار با اخلاق و با شخصیت می باشند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سامان نیک اقبالیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سامان نیک اقبالیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سامان نیک اقبالیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سامان نیک اقبالیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سامان نیک اقبالیان چقدر است؟
هزینه ویزیت سامان نیک اقبالیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سامان نیک اقبالیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سامان نیک اقبالیان کجا است؟
دکتر سامان نیک اقبالیان 1 مطب در مطب دکتر سامان نیک اقبالیان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سامان نیک اقبالیان را ببینید.
+
آیا دکتر سامان نیک اقبالیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سامان نیک اقبالیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سامان نیک اقبالیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سامان نیک اقبالیان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سامان نیک اقبالیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سامان نیک اقبالیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سامان نیک اقبالیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سامان نیک اقبالیان چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر سامان نیک اقبالیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سامان نیک اقبالیان 5 از 5 است.

درباره دکتر سامان نیک اقبالیاندکتر سامان نیک اقبالیان dr saman nik eghbaliyan از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر سامان نیک اقبالیان در شیراز بلوار شهید چمران بیمارستان فوق تخصصی مرکزی شیراز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سامان نیک اقبالیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136276992 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سامان نیک اقبالیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سامان نیک اقبالیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سامان نیک اقبالیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سامان نیک اقبالیان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سامان نیک اقبالیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.