دکتر علیرضا راسخی

دکتر علیرضا راسخی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

رادیولوژی-فلوشیپ CT اسکن و MRI
شیراز

کد نظام پزشکی

32068
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بیماران محترم برای نوبت گیری از کلینیک فراپرتو، لینک زیر را کلیک نمایید.

https://faraparto.net/Appointment.aspx

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات تصویربرداری فراپرتو شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار زند، ابتدای خیابان شهید فقیهی

تلفن:0713202

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا راسخی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا راسخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آذر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر راسخی بسیار حاذق و دلسوز و عالم هستند و بینظیر میباشند خدا حافظشان باد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا راسخیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا راسخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا راسخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا راسخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا راسخی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا راسخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا راسخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا راسخی کجا است؟
دکتر علیرضا راسخی 1 مطب در تصویربرداری فراپرتو شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا راسخی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا راسخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا راسخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا راسخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا راسخی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا راسخی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا راسخی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا راسخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا راسخی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علیرضا راسخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا راسخی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا راسخیدکتر علیرضا راسخی dr alireza rasekhi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا راسخی در شیراز، بلوار زند، ابتدای خیابان شهید فقیهی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا راسخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0713202 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا راسخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا راسخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا راسخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا راسخی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا راسخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.