دکتر علیرضا زاهدی نسب

دکتر علیرضا زاهدی نسب

تخصص جراحی عمومی

شیراز
%82
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص جراحی عمومی و گذراندن دوره لاپاراسکوپی در دانشگاه شیراز

در مطب اعمال جراحی روده، معده، عمل کیسه صفرا و آپاندیس به صورت لاپاراسکوپی، عمل جراحی فتقها و پارگی شکمی، عمل فتق کشاله 

ران، عمل جراحی سرطانهای دستگاه گوارش، عمل جراحی تیروئید، اعمال جراحی زیبایی شکم و سینه و لیپوساکشن و لیپوماتیک شکم سینه 

و پشت و پهلو و باسن و در آوردن خال و ضایعات دیگر، تزریق بوتاکس و ژل انجام می شود

همکاری با بیمارستان فوق تخصصی کوثر، بعثت، فرهمند فر، میرحسینی، مرکز جراحی محدود آزادی

کد نظام پزشکی

38597

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیمارستان سعدی ، حدفاصل خیابان بیست متری و صورتگر ، ساختمان پزشکان فارس ، طبقه 4

تلفن:07132330809

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا زاهدی نسب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا زاهدی نسب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%82
13 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علیرضا زاهدی نسب، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر علیرضا زاهدی نسب
دکتر علیرضا زاهدی نسب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا زاهدی نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا زاهدی نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا زاهدی نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا زاهدی نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا زاهدی نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا زاهدی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا زاهدی نسب کجا است؟
دکترعلیرضا زاهدی نسب مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا زاهدی نسب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا زاهدی نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا زاهدی نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا زاهدی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا زاهدی نسب متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا زاهدی نسب چه زمانی است؟
دکتر علیرضا زاهدی نسب از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا زاهدی نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا زاهدی نسب چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر علیرضا زاهدی نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا زاهدی نسب 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا زاهدی نسبدکترعلیرضا زاهدی نسب dr alireza zahedi nasab از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا زاهدی نسب در شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیمارستان سعدی ، حدفاصل خیابان بیست متری و صورتگر ، ساختمان پزشکان فارس ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا زاهدی نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132330809 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا زاهدی نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا زاهدی نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا زاهدی نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا زاهدی نسب متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا زاهدی نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.