دکتر فخرالسادات جامعی

دکتر فخرالسادات جامعی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز
%۹۸
پیشنهاد(از ۲۴۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بيماری های زنان

در مطب سونو گرافی، كلپوسكوپی انجام می شود

همکاری با بیمارستان های پارس، ام ار ای، دنا، ارديبهشت، درمانگاه خيريه ولی عصر

کد نظام پزشکی

۴۱۶۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار چمران

آدرس:

شیراز ، بلوار چمران ، بلوار نیایش ، ساختمان پزشکان نیایش ، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فخرالسادات جامعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فخرالسادات جامعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۴۹ کاربر)

%۹۸
۲۴۲ کاربر از ۲۴۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار چمران
ملاحظات
 • بیماران محترم لطفا در صورت عدم حضور در مطب حتما نوبت خود را از قبل لغو کنید
 • از پذیرش بانوان باردار معذوریم، ساعاتی را که جهت نوبت گیری مشاهده می نمایید ساعت پذیرش در مطب است زمان انتظار و ویزیت توسط پزشک قابل پیش بینی نمی باشد. با تشکر
 • لطفا در ساعت تعیین شده در مطب حضور داشته باشید در غیر اینصورت نوبت شما لغو میگردد.

دکتر فخرالسادات جامعی
دکتر فخرالسادات جامعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فخرالسادات جامعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فخرالسادات جامعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فخرالسادات جامعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فخرالسادات جامعی چقدر است؟
هزینه ویزیت فخرالسادات جامعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فخرالسادات جامعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فخرالسادات جامعی کجا است؟
دکتر فخرالسادات جامعی 1 مطب در مطب بلوار چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فخرالسادات جامعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فخرالسادات جامعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فخرالسادات جامعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فخرالسادات جامعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فخرالسادات جامعی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فخرالسادات جامعی چه زمانی است؟
دکتر فخرالسادات جامعی از روز یکشنبه 1 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فخرالسادات جامعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فخرالسادات جامعی چقدر است؟
تا کنون 249 نفر به دکتر فخرالسادات جامعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فخرالسادات جامعی 5 از 5 است.

درباره دکتر فخرالسادات جامعیدکتر فخرالسادات جامعی dr fakhrosadat jameei از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فخرالسادات جامعی در شیراز ، بلوار چمران ، بلوار نیایش ، ساختمان پزشکان نیایش ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فخرالسادات جامعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136540029 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فخرالسادات جامعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فخرالسادات جامعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فخرالسادات جامعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فخرالسادات جامعی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فخرالسادات جامعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.