دکتر الهام عباسی

دکتر الهام عباسی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

41985
%90
پیشنهاد(از 49 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص کودکان و نوزادان -بهداشت و تغذیه-اختلالات رشد

ای سی یو نوزادان بیمارستان قلب کوثر

همکاری با بیمارستان قلب کوثر شیراز

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز ، معالی آباد ، بین دوستان و خلبانان ، ساختمان پزشکی اهورا ، طبقه سوم ، واحد 37

تلفن:07136341576

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • صدا و سیما

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام عباسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام عباسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 49 کاربر)

%90
44 کاربر از 49 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  29 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

پیمانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای اولین بار بود که بچه هام رو ویزیت کردن بسیار عالی و با حوصله و با تجربه هستن امیدوارم که همیشه سالم و سلامت باشن در ضمن داروهای بسیار خوبی تجویز کردن

آراد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با اخلاق و محترم هستند

الهه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با سواد و با اخلاق هستند. تشخیص عالی. در تخصص اطفال بهترین هستند ایشون.

نفس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص خوبی داشتند.

نرگس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار باسواد و با متخصص بالا هستند....

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهام عباسیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام عباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام عباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام عباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام عباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام عباسی کجا است؟
دکتر الهام عباسی 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام عباسی را ببینید.
+
آیا دکتر الهام عباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام عباسی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام عباسی چه زمانی است؟
دکتر الهام عباسی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام عباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام عباسی چقدر است؟
تا کنون 49 نفر به دکتر الهام عباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام عباسی 5 از 5 است.

درباره دکتر الهام عباسیدکتر الهام عباسی dr elham abbasi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر الهام عباسی در شیراز ، معالی آباد ، بین دوستان و خلبانان ، ساختمان پزشکی اهورا ، طبقه سوم ، واحد 37 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام عباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136341576 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام عباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام عباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام عباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام عباسی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام عباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.