%۹۹
پیشنهاد(از ۱۶۳۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی اختلالات رشد، کوتاهی قد و بلوغدارای بورد تخصصی اختلالات آلرژیک تنفسی و گوارشی

کد نظام پزشکی

۵۷۹۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان فرجام غربی

آدرس:

تهران، خیابان فرجام غربی، تقاطع فرجام و شهید آیت (میدان صدم)، ساختمان پزشکان نگین، واحد 3

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

تهران، نیاوران (شهید باهنر)، قبل از چهارراه نجابت جو (مژده)، نبش بانک سپه، پلاک 429، طبقه دوم، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهنام مقدادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهنام مقدادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۶۳۴ کاربر)

%۹۹
۱۶۰۸ کاربر از ۱۶۳۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵۶۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵۶۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۹۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فرجام غربی
ملاحظات

لطفا در زمان ارایه شده در مطب حضور داشته باشید.

نوبت های روزانه دکتر مقدادی

در روزهای شنبه تا چهارشنبه راس ساعت 9:30 روی سایت قرار میگیرد.

هر نوبت فقط برای یک ویزیت میباشد.

مطب نیاوران
ملاحظات

نوبتهای دکتر بهنام مقدادی

برای مطب نیاوران، به علت تعطیلی روز سه شنبه 5 مهر، نوبت ها دوشنبه 4 مهر برای هفته بعد باز می شود.

روزهای حضور پزشک در مطب نیاوران: شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه
لطفا در زمان اخذ نوبت توجه فرمایید، نوبت های گرفته شده

از این مطب" فقط"در مطب خیابان نیاوران ویزیت خواهند شد و بیمارانی که

از این مطب نوبت میگیرند به هیچ وجه در مطب خیابان فرجام ویزیت نمی شوند و بالعکس.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر بهنام مقدادی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر بهنام مقدادی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر بهنام مقدادی
دکتر بهنام مقدادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهنام مقدادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهنام مقدادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهنام مقدادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهنام مقدادی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهنام مقدادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام مقدادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهنام مقدادی کجا است؟
دکتر بهنام مقدادی 2 مطب در مطب خیابان فرجام غربی و مطب نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهنام مقدادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهنام مقدادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام مقدادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهنام مقدادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهنام مقدادی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهنام مقدادی چه زمانی است؟
دکتر بهنام مقدادی از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام مقدادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهنام مقدادی چقدر است؟
تا کنون 1634 نفر به دکتر بهنام مقدادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهنام مقدادی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهنام مقدادیدکتر بهنام مقدادی dr behnam meghdadi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر بهنام مقدادی در تهران، خیابان فرجام غربی، تقاطع فرجام و شهید آیت (میدان صدم)، ساختمان پزشکان نگین، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهنام مقدادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177204356 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهنام مقدادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهنام مقدادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهنام مقدادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهنام مقدادی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهنام مقدادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.