دکتر بهنام مقدادی

دکتر بهنام مقدادی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

57986
%99
پیشنهاد(از 1833 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی اختلالات رشد، کوتاهی قد و بلوغ 

دارای بورد تخصصی اختلالات آلرژیک تنفسی و گوارشی

مراقبتهای نوزادی
ریفلاکس نوزادی
حساسیت نوزاد به پروتئین شیر گاوی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان فرجام غربی

آدرس:

تهران، خیابان فرجام غربی، تقاطع فرجام و شهید آیت (میدان صدم)، ساختمان پزشکان نگین، واحد 3

تلفن:02177204356

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهنام مقدادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهنام مقدادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1833 کاربر)

%99
1805 کاربر از 1833 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  619 نفر
 • 15-45 دقیقه
  629 نفر
 • 45-90 دقیقه
  201 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  48 نفر

نظرات

سیده لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند ولی دیگه نمی تونم از سایت وقت بگیرم😭

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

واقعا دکتر فوق العاده ای هستن صبور و با حوصله حرفای بیمار رو گوش میدن بعد تجویزشون رو اعلام میکنن واقعا ازشون ممنونم

نویان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخيصشون عاليه .بهترين دكتر

مهدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی ترین پزشک دنیا

پناه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بی نظیر هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهنام مقدادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهنام مقدادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهنام مقدادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهنام مقدادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهنام مقدادی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهنام مقدادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام مقدادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهنام مقدادی کجا است؟
دکتر بهنام مقدادی 1 مطب در مطب خیابان فرجام غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهنام مقدادی را ببینید.
+
آیا دکتر بهنام مقدادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام مقدادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهنام مقدادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهنام مقدادی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهنام مقدادی چه زمانی است؟
دکتر بهنام مقدادی از روز شنبه 15 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام مقدادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهنام مقدادی چقدر است؟
تا کنون 1833 نفر به دکتر بهنام مقدادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهنام مقدادی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهنام مقدادیدکتر بهنام مقدادی dr behnam meghdadi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر بهنام مقدادی در تهران، خیابان فرجام غربی، تقاطع فرجام و شهید آیت (میدان صدم)، ساختمان پزشکان نگین، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهنام مقدادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177204356 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهنام مقدادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهنام مقدادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهنام مقدادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهنام مقدادی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهنام مقدادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.