دکتر مرجان رئوفی پور

دکتر مرجان رئوفی پور

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

کرج
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

تشخیص و درمان غیر جراحی آرتروز مفاصل و پوکی استخوان

درمان درد، بی حسی، گزگز و خواب رفتگی دست و پا

نوار عصب و عضله (EMG-NCV)

تزریقات تخصصی داخل مفصلی (PRP، پرولوتراپی)

تجویز کفش، کفی طبی و کرست کمر

تشخیص و درمان غیر جراحی مشکلات کمر، گردن، زانو و آسیب عصب سیاتیک

درمان بیماری های اسکلتی عضلانی

طب سوزنی، لیزر درمانی، درمان بی اختیاری و یبوست با روش بیوفیدبک تراپی

کد نظام پزشکی

110093

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، مجتمع پزشکان رازی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرجان رئوفی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان رئوفی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مرجان رئوفی پور، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مرجان رئوفی پور
دکتر مرجان رئوفی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان رئوفی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان رئوفی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان رئوفی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان رئوفی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان رئوفی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان رئوفی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان رئوفی پور کجا است؟
دکترمرجان رئوفی پور مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرجان رئوفی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان رئوفی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان رئوفی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان رئوفی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان رئوفی پور متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان رئوفی پور چه زمانی است؟
دکتر مرجان رئوفی پور از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان رئوفی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان رئوفی پور چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مرجان رئوفی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان رئوفی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر مرجان رئوفی پور



دکترمرجان رئوفی پور dr marjan raoufipoor از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی کرج هستند. مطب دکتر مرجان رئوفی پور در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، مجتمع پزشکان رازی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان رئوفی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09370438116 , 02632216397 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان رئوفی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان رئوفی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان رئوفی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان رئوفی پور متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان رئوفی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.