دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب

دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب

تخصص ارتوپدی

اهواز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

ارتوپدی اطفال، تعویض مفاصل ران و زانو

استاد دانشگاه علوم پزشکی

کد نظام پزشکی

۲۱۴۳۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس ابتدای خیابان 2 شرقی ساختمان تشریفات طبقه 9

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴۷ کاربر)

%۱۰۰
۴۷ کاربر از ۴۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کیانپارس
ملاحظات

بیماران محترم:لطفا توجه نمایید ساعت تعیین شده به معنی حضور در مطب می باشد وزمان ویزیت بستگی به شرایط مطب دارد. خواهشمندیم

صبور باشید.

لطفا 30 دقیقه قبل از نوبت خود در مطب حضور داشته باشید

دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب
دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب

درباره دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب

دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب در اهواز، کیانپارس ابتدای خیابان 2 شرقی ساختمان تشریفات طبقه 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133920131-09923774159 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.