دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب

دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب

تخصص ارتوپدی

اهواز

کد نظام پزشکی

21433
%98
پیشنهاد(از 86 کاربر)

درباره‌پزشک

ارتوپدی اطفال، تعویض مفاصل ران و زانو

استاد دانشگاه علوم پزشکی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس ابتدای خیابان 2 شرقی ساختمان تشریفات طبقه 9

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 86 کاربر)

%98
84 کاربر از 86 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  24 نفر
 • 15-45 دقیقه
  40 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

ارش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی پزشک خوبی هستند.

نگار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

نظرشون رو در مورد روند درمان خیلی کوتاه و غیر واضح و بدون هیچ توضیحی گفتن و اصلا به سوالات بیمار پاسخ کامل و شفافی نمیدن! به هر حال بیمار تو شرایط استرس زایی هست و دکتر که نیست که اطلاعات و آگاهی کامل داشته باشه و مراجعه به پزشک هم به همین خاطره که خیلی شفاف و کامل از روند درمان و وضعیتش اطلاع داشته باشه! ولی این اتفاق نیافتاد و من جواب سوالاتم رو طی مراجعاتم نمیگرفتم.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر خوب و با تجربه ای هستن

طاها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

همونطور که قبلا هم گفتم پزشک بسیار خوش برخورد و صبوری هستند، دلسوزانه برای بیمار وقت گذاشته و پاسخ گوی سوالات هستند. ممنونم از آقای دکتر منجم زاده که ایشان رو به ما معرفی کردند.

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر باتجربه ای هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید عبدالحسین مهدی نسبسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت سید عبدالحسین مهدی نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب کجا است؟
دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب را ببینید.
+
آیا دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب چه زمانی است؟
دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب از روز سه شنبه 2 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب چقدر است؟
تا کنون 86 نفر به دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب 5 از 5 است.

درباره دکتر سید عبدالحسین مهدی نسبدکتر سید عبدالحسین مهدی نسب dr seyyed abdolhosein mehdinasab از دکترهای متخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب در اهواز، کیانپارس ابتدای خیابان 2 شرقی ساختمان تشریفات طبقه 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133920131-09923774159 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید عبدالحسین مهدی نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.