دکتر سید محمد سیدغیبی

دکتر سید محمد سیدغیبی

تخصص داخلی

%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دستیار تخصصی بیماری داخلی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

کد نظام پزشکی

161977

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد سیدغیبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد سیدغیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید محمد سیدغیبی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سید محمد سیدغیبی
دکتر سید محمد سیدغیبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد سیدغیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد سیدغیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد سیدغیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد سیدغیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد سیدغیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد سیدغیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد سیدغیبی کجا است؟
دکتر سید محمد سیدغیبی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر سید محمد سیدغیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد سیدغیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد سیدغیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد سیدغیبی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد سیدغیبی چه زمانی است؟
دکتر سید محمد سیدغیبی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد سیدغیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد سیدغیبی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید محمد سیدغیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد سیدغیبی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد سیدغیبیدکترسید محمد سیدغیبی dr seyed mohammad seyed gheibi از دکترهای متخصص داخلی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد سیدغیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد سیدغیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد سیدغیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد سیدغیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد سیدغیبی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد سیدغیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.