دکتر دایان عارف

دکتر دایان عارف

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

125757

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان قیطریه

آدرس:

تهران، سعادت آباد میدان کاج ابتدای خیابان سرو غربی ساختمان پزشکان سینا واحد1

تلفن:02122377110

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر دایان عارف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر دایان عارف
نوبت مطب خیابان قیطریه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد میدان کاج ابتدای خیابان سرو غربی ساختمان پزشکان سینا واحد1
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر دایان عارف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر دایان عارف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر دایان عارف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر دایان عارف چقدر است؟
هزینه ویزیت دایان عارف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر دایان عارف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر دایان عارف کجا است؟
دکتر دایان عارف 1 مطب در مطب خیابان قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر دایان عارف را ببینید.
+
آیا دکتر دایان عارف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر دایان عارف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر دایان عارف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر دایان عارف متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر دایان عارف چه زمانی است؟
دکتر دایان عارف از روز سه‌شنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر دایان عارف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر دایان عارف چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر دایان عارف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر دایان عارف 0 از 5 است.

درباره دکتر دایان عارفدکتر دایان عارف dr dayan aref از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر دایان عارف در تهران، سعادت آباد میدان کاج ابتدای خیابان سرو غربی ساختمان پزشکان سینا واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر دایان عارف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122377110 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر دایان عارف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر دایان عارف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر دایان عارف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر دایان عارف متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر دایان عارف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.