دکتر فردین نیک بخت

دکتر فردین نیک بخت

تخصص ارتوپدی

اهواز

کد نظام پزشکی

32243

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

اهواز، نادر شرقی، بعد از خیابان ادهم، کوچه بهزادی، مجتمع پزشکی نگین

تلفن:06132229296

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فردین نیک بخت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فردین نیک بخت
نوبت مطب خیابان نادری
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - ، نادر شرقی، بعد از خیابان ادهم، کوچه بهزادی، مجتمع پزشکی نگین
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فردین نیک بخت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فردین نیک بخت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فردین نیک بخت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فردین نیک بخت چقدر است؟
هزینه ویزیت فردین نیک بخت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فردین نیک بخت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فردین نیک بخت کجا است؟
دکتر فردین نیک بخت 1 مطب در مطب خیابان نادری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فردین نیک بخت را ببینید.
+
آیا دکتر فردین نیک بخت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فردین نیک بخت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فردین نیک بخت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فردین نیک بخت متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فردین نیک بخت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فردین نیک بخت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فردین نیک بخت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فردین نیک بخت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فردین نیک بخت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فردین نیک بخت 0 از 5 است.

درباره دکتر فردین نیک بختدکتر فردین نیک بخت dr fardin nikbakht از دکترهای متخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر فردین نیک بخت در اهواز، نادر شرقی، بعد از خیابان ادهم، کوچه بهزادی، مجتمع پزشکی نگین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فردین نیک بخت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132229296 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فردین نیک بخت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فردین نیک بخت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فردین نیک بخت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فردین نیک بخت متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فردین نیک بخت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.