دکتر غلامرضا باربدست

دکتر غلامرضا باربدست

تخصص جراحی مغز و اعصاب

اهواز
%92
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

89923

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان نادری شرقی

آدرس:

اهواز، خیابان محمدیان، بین نادری و کافی، مجتمع پزشکی اهواز کلینیک، طبقه 1

تلفن:06132232292

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا باربدست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا باربدست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%92
11 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نادری شرقی
دکتر غلامرضا باربدست
دکتر غلامرضا باربدست

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا باربدست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا باربدست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا باربدست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا باربدست چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا باربدست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا باربدست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا باربدست کجا است؟
دکترغلامرضا باربدست مطب خیابان نادری شرقی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غلامرضا باربدست، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا باربدست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا باربدست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا باربدست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا باربدست متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا باربدست چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا باربدست از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا باربدست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا باربدست چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر غلامرضا باربدست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا باربدست 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا باربدستدکترغلامرضا باربدست dr gholamreza barbedast از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب اهواز هستند. مطب دکتر غلامرضا باربدست در اهواز، خیابان محمدیان، بین نادری و کافی، مجتمع پزشکی اهواز کلینیک، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا باربدست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132232292 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا باربدست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا باربدست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا باربدست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا باربدست متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا باربدست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.