%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی روانپزشکی(رتبه اول بورد)  

درمان اختلالات روحی، روانی، افسردگی ها، انواع وسواس، انواع سردرد ها، اضطراب، اختلالات حافظه و تمرکز، مشکلات جنسی، بدبینی، مشکلات خانوادگی، اختلالات خواب، مشکلات تحصیلی، مشکلات شغلی، بیش فعالی کودکان.

آدرس اینستاگرام: amanatsiamak

 

کد نظام پزشکی

34032

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان طیب

آدرس:

اصفهان، خیابان طیب، بن بست مهدوی ( 5)، مجتمع پزشکی آرمان، بلوک مرکز طبقه 1، واحد 208

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیامک امانت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیامک امانت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان طیب
دکتر سیامک امانت
دکتر سیامک امانت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیامک امانت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیامک امانت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیامک امانت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیامک امانت چقدر است؟
هزینه ویزیت سیامک امانت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک امانت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیامک امانت کجا است؟
دکترسیامک امانت مطب خیابان طیب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیامک امانت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیامک امانت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک امانت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیامک امانت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیامک امانت متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیامک امانت چه زمانی است؟
دکتر سیامک امانت از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک امانت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیامک امانت چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سیامک امانت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیامک امانت 5 از 5 است.

درباره دکتر سیامک امانتدکترسیامک امانت dr siamak amanat از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر سیامک امانت در اصفهان، خیابان طیب، بن بست مهدوی ( 5)، مجتمع پزشکی آرمان، بلوک مرکز طبقه 1، واحد 208 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیامک امانت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132237468 , 03132208347 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیامک امانت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیامک امانت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیامک امانت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیامک امانت متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیامک امانت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.