دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهسا حاج رحیمی

دکتر مهسا حاج رحیمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

114722
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان جی

آدرس:

اصفهان، خیابان جی، روبه روی هتل نگین، کوچه 83، ساختمان آریا، جنب سونوگرافی ارگ

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهسا حاج رحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا حاج رحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهسا حاج رحیمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان جی
اصفهان - اصفهان، خیابان جی، روبه روی هتل نگین، کوچه 83، ساختمان آریا، جنب سونوگرافی ارگ


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا حاج رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا حاج رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا حاج رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا حاج رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا حاج رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا حاج رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا حاج رحیمی کجا است؟
دکتر مهسا حاج رحیمی 1 مطب در مطب خیابان جی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهسا حاج رحیمی را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا حاج رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا حاج رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا حاج رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا حاج رحیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا حاج رحیمی چه زمانی است؟
دکتر مهسا حاج رحیمی از روز چهارشنبه 9 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا حاج رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا حاج رحیمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهسا حاج رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا حاج رحیمی 0 از 5 است.
درباره دکتر مهسا حاج رحیمی


دکتر مهسا حاج رحیمی dr mahsa hajrahimi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر مهسا حاج رحیمی در اصفهان، خیابان جی، روبه روی هتل نگین، کوچه 83، ساختمان آریا، جنب سونوگرافی ارگ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا حاج رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09374869608 , 03131318504 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا حاج رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا حاج رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا حاج رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا حاج رحیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا حاج رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.