دکتر شهلا وزیری

دکتر شهلا وزیری

تخصص کودکان و نوزادان

اهواز

کد نظام پزشکی

21682

درباره‌پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز 

عضو انجمن غدد درون ریز کودکان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان سلمان فارسی

آدرس:

اهواز، خیابان سلمان فارسی ( نادری)، خیابان مسلم، ساختمان آریوبرزن، طبقه 4، واحد 17

تلفن:06132233336

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهلا وزیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهلا وزیری
نوبت مطب خیابان سلمان فارسی
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، خیابان سلمان فارسی ( نادری)، خیابان مسلم، ساختمان آریوبرزن، طبقه 4، واحد 17
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهلا وزیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهلا وزیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهلا وزیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهلا وزیری چقدر است؟
هزینه ویزیت شهلا وزیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا وزیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهلا وزیری کجا است؟
دکتر شهلا وزیری 1 مطب در مطب خیابان سلمان فارسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهلا وزیری را ببینید.
+
آیا دکتر شهلا وزیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا وزیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهلا وزیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهلا وزیری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهلا وزیری چه زمانی است؟
دکتر شهلا وزیری از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا وزیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهلا وزیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهلا وزیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهلا وزیری 0 از 5 است.

درباره دکتر شهلا وزیریدکتر شهلا وزیری dr shahla vaziri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اهواز هستند. مطب دکتر شهلا وزیری در اهواز، خیابان سلمان فارسی ( نادری)، خیابان مسلم، ساختمان آریوبرزن، طبقه 4، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهلا وزیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132233336 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهلا وزیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهلا وزیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهلا وزیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهلا وزیری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهلا وزیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.