دکتر ملوک کریمی

دکتر ملوک کریمی

تخصص گوش، حلق و بینی

اهواز

کد نظام پزشکی

39791
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

اهواز، خیابان نادری، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی امام رضا، طبقه 2

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ملوک کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ملوک کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

عبدالزهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق العاده خوب و با بهترین برخورد و اخلاق هم از نظر دکتر و هم منشی.

حسنی جان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

مادرم قارچ داشت گوششون پیش چندین دکتر بردم تشخیص ندادن خانم دکتر در کمتر از چند ثانیه مشکل متوجه شدن و حل کردن ... امیدوارم خداوند خیرتون بده ... از ایذه

فریده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون هم از لحاظ اخلاق و رفتار بسیار عالی و در کارشون هم تبحر دارند..خیلی ممنونم ازش

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ملوک کریمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ملوک کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملوک کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ملوک کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ملوک کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت ملوک کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملوک کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ملوک کریمی کجا است؟
دکتر ملوک کریمی 1 مطب در مطب خیابان نادری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ملوک کریمی را ببینید.
+
آیا دکتر ملوک کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملوک کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ملوک کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملوک کریمی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ملوک کریمی چه زمانی است؟
دکتر ملوک کریمی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ملوک کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ملوک کریمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر ملوک کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ملوک کریمی 5 از 5 است.

درباره دکتر ملوک کریمیدکتر ملوک کریمی dr molook karimi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اهواز هستند. مطب دکتر ملوک کریمی در اهواز، خیابان نادری، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی امام رضا، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ملوک کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09165016888-06132220044-06132237525 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ملوک کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ملوک کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ملوک کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ملوک کریمی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ملوک کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.