%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

کد نظام پزشکی

۴۶۱۰۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان سلمان فارسی

آدرس:

اهواز، کیانپارس، مهر شرقی، مجتمع تخصصی مهر، طبقه 6، واحد 601

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی سمیع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی سمیع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سلمان فارسی
دکتر مصطفی سمیع
دکتر مصطفی سمیع

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی سمیع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی سمیع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی سمیع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی سمیع چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی سمیع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی سمیع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی سمیع کجا است؟
دکتر مصطفی سمیع 1 مطب در مطب خیابان سلمان فارسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مصطفی سمیع، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی سمیع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی سمیع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی سمیع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی سمیع متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی سمیع چه زمانی است؟
دکتر مصطفی سمیع از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی سمیع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی سمیع چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مصطفی سمیع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی سمیع 5 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی سمیعدکتر مصطفی سمیع dr mostafa samie از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اهواز هستند. مطب دکتر مصطفی سمیع در اهواز، کیانپارس، مهر شرقی، مجتمع تخصصی مهر، طبقه 6، واحد 601 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی سمیع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09337574944 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی سمیع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی سمیع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی سمیع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی سمیع تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی سمیع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.