دکتر مهوش السادات رضوی

دکتر مهوش السادات رضوی

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان

کد نظام پزشکی

29369
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی کودکان و نوزادان

رشد - تغذیه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از چهارراه محمدآباد، جنب داروخانه دکتر شکریان، ساختمان سینا

تلفن:03132231810

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهوش السادات رضوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهوش السادات رضوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه موسوی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بهترین و فوق العاده هستند.الهی خدا خیرشون بده. واقعا دلسوز.... انگار که بچه خودشونه. تمام نگرانی های مادر و پدر درک میکنند. من و خواهرم و دوستم بچهامون رو میبریم. عالین. وحتی در صورت لزوم اجازه میدن ک تماس بگیریم.

سید سلمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر مهربان و خو ش‌ برخورد بودند و همسرم که نگران بیش از حد بچه بود را اراو کرد خدا خیرش بده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهوش السادات رضویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهوش السادات رضوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهوش السادات رضوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهوش السادات رضوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهوش السادات رضوی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهوش السادات رضوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهوش السادات رضوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهوش السادات رضوی کجا است؟
دکتر مهوش السادات رضوی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهوش السادات رضوی را ببینید.
+
آیا دکتر مهوش السادات رضوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهوش السادات رضوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهوش السادات رضوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهوش السادات رضوی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهوش السادات رضوی چه زمانی است؟
دکتر مهوش السادات رضوی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهوش السادات رضوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهوش السادات رضوی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مهوش السادات رضوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهوش السادات رضوی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهوش السادات رضویدکتر مهوش السادات رضوی dr mahvashosadat razavi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر مهوش السادات رضوی در اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از چهارراه محمدآباد، جنب داروخانه دکتر شکریان، ساختمان سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهوش السادات رضوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132231810 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهوش السادات رضوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهوش السادات رضوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهوش السادات رضوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهوش السادات رضوی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهوش السادات رضوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.