دکتر مریم محمدبیگی

دکتر مریم محمدبیگی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

101399
%95
پیشنهاد(از 34 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه فلسطین

آدرس:

اصفهان، چهارراه فلسطین، خیابان فلسطین، مجتمع کیان، طبقه 1

تلفن:03132225268

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم محمدبیگی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم محمدبیگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 34 کاربر)

%95
32 کاربر از 34 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

افسانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

راضی نبودم....

دریا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من از کار خانم دکتر اصلااااا راضی نبودم، نه ماه تمام در دوران بارداری پیششون رفتم و با وجود علایمی که داشتم مسمومیت بارداری من رو تشخیص ندادن و هنگام زایمان هم با فشار بالا بچه ام رو طبیعی به دنیا آوردن....بعد از زایمان تا دم مرگ رفتم و ccu بستری شدم...

ملیکا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر دستشون خیلی شفاست.

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

منشی بسیار مهربان ودلسوزوحقوق همه رو رعایت میکنن وبه همه نهایت احترام رومیذارن وخانم دکتر که من پیششون عمل لابیاپلاسی انجام دادم بدون کوچکترین دردی چه حین عمل چه بعد از اون و از کارشون بسیار راضی هستم واقعا برای بیمارشون وقت میذارن و دستان هنرمند و کاردانی دارن و بسیار هم مهربانند و همکارانشون هم در کلینیک مثل پزشک فوق العاده بودن و انشالله که همیشه موفق باشند و به همین صبوری و مهربانی بدرخشند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

.برخورد خوب و توجه می کنند و با عجله معاینه نمی کنند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم محمدبیگیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم محمدبیگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم محمدبیگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم محمدبیگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم محمدبیگی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم محمدبیگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم محمدبیگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم محمدبیگی کجا است؟
دکتر مریم محمدبیگی 1 مطب در مطب چهارراه فلسطین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم محمدبیگی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم محمدبیگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم محمدبیگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم محمدبیگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم محمدبیگی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم محمدبیگی چه زمانی است؟
دکتر مریم محمدبیگی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم محمدبیگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم محمدبیگی چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر مریم محمدبیگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم محمدبیگی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم محمدبیگیدکتر مریم محمدبیگی dr maryam mohammadbeigi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر مریم محمدبیگی در اصفهان، چهارراه فلسطین، خیابان فلسطین، مجتمع کیان، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم محمدبیگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132225268 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم محمدبیگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم محمدبیگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم محمدبیگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم محمدبیگی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم محمدبیگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.