دکتر احمدرضا ساوج

دکتر احمدرضا ساوج

تخصص چشم پزشکی

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی از فرانسه

جراحی آب مروارید، جراحی لیزیک و آستیگماتیسم، جراحی انحرافات چشمی، لنز طبی وطبی رنگی

در مطب مشاوره برای عمل، درخواست لنز، معاینه عینک انجام میشود

همکاری با مطهری، پارسیان، صدرا، آبان، و مطب آمادگاه  

کد نظام پزشکی

۴۸۷۸۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، چهارراه محمد آباد، ساختمان سینا، طبقه 1

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • دانا
 • ایران
 • آتیه سازان
 • دی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا ساوج را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا ساوج بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۱۰۰
۹ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

پزشک جایگزین: دکتر علیرضا نوریان

بیماران عزیز، درمان جهت مشکلات دیابتی، مشکلات شبکیه چشم، عمل انحراف چشم، آب مروارید و لیزیک و درخواست لنزهای طبی و رنگی، تزریق بوتاکس و تزریق ژل توسط دکتر ساوج انجام میشود .

توجه: مراجعین محترم لطفا قبل از مراجعه به مطب، برای تثبیت نوبت خود با شماره 09134119468 در تماس باشید.

دکتر احمدرضا ساوج
دکتر احمدرضا ساوج

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا ساوج را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا ساوج نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا ساوج در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا ساوج چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا ساوج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا ساوج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا ساوج کجا است؟
دکتر احمدرضا ساوج 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمدرضا ساوج، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا ساوج امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا ساوج در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا ساوج در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا ساوج متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا ساوج چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا ساوج از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا ساوج در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا ساوج چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر احمدرضا ساوج رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا ساوج 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا ساوجدکتر احمدرضا ساوج dr ahmadreza savoj از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر احمدرضا ساوج در اصفهان، خیابان آمادگاه، چهارراه محمد آباد، ساختمان سینا، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا ساوج می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09134119468,0312242925,0312228126 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا ساوج و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا ساوج هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا ساوج فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا ساوج تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا ساوج مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.