دکتر آزیتا محجوبی

دکتر آزیتا محجوبی

پزشک دندانپزشک

اهواز

کد نظام پزشکی

۱۰۶۸۵۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان سلمان فارسی

آدرس:

اهواز، خیابان سلمان فارسی، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزیتا محجوبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سلمان فارسی
دکتر آزیتا محجوبی
دکتر آزیتا محجوبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزیتا محجوبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزیتا محجوبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزیتا محجوبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزیتا محجوبی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزیتا محجوبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا محجوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزیتا محجوبی کجا است؟
دکتر آزیتا محجوبی 1 مطب در مطب خیابان سلمان فارسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آزیتا محجوبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آزیتا محجوبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا محجوبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزیتا محجوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزیتا محجوبی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزیتا محجوبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آزیتا محجوبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا محجوبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزیتا محجوبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آزیتا محجوبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزیتا محجوبی 0 از 5 است.

درباره دکتر آزیتا محجوبیدکتر آزیتا محجوبی dr azita mahjobi از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک اهواز هستند. مطب دکتر آزیتا محجوبی در اهواز، خیابان سلمان فارسی، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزیتا محجوبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132232320 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزیتا محجوبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزیتا محجوبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزیتا محجوبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزیتا محجوبی پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزیتا محجوبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.