%۹۳
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

کد نظام پزشکی

۹۹۴۲۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، واحد اداری، طبقه اول، واحد 14

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمدمهدی امجدی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۹۳
۱۳ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر محمدمهدی امجدی
دکتر محمدمهدی امجدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدمهدی امجدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدمهدی امجدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی امجدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی امجدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدمهدی امجدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی امجدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدمهدی امجدی کجا است؟
دکتر محمدمهدی امجدی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدمهدی امجدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدمهدی امجدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی امجدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدمهدی امجدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدمهدی امجدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدمهدی امجدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی امجدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی امجدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدمهدی امجدی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر محمدمهدی امجدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدمهدی امجدی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدمهدی امجدی

دکتر محمدمهدی امجدی dr mohammad mehdi amjadi از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر محمدمهدی امجدی در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، واحد اداری، طبقه اول، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدمهدی امجدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240816 , 09134560466 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدمهدی امجدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدمهدی امجدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدمهدی امجدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدمهدی امجدی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدمهدی امجدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.