دکتر علیرضا بشنام

دکتر علیرضا بشنام

تخصص گوش، حلق و بینی

اهواز
%۹۳
پیشنهاد(از ۱۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

۲۹۱۳۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

اهواز، خیابان نادری، خیابان شهید موسوی ( حافظ)، جنب پارکینگ کارون، روبه روی جهاد دانشگاهی، مجتمع خاتم الانبیا، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا بشنام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا بشنام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۳ کاربر)

%۹۳
۱۲ کاربر از ۱۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نادری

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علیرضا بشنام، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر علیرضا بشنام
دکتر علیرضا بشنام

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا بشنام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا بشنام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا بشنام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا بشنام چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا بشنام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بشنام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا بشنام کجا است؟
دکتر علیرضا بشنام 1 مطب در مطب خیابان نادری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا بشنام، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا بشنام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بشنام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا بشنام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا بشنام متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا بشنام چه زمانی است؟
دکتر علیرضا بشنام از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بشنام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا بشنام چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر علیرضا بشنام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا بشنام 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا بشنامدکتر علیرضا بشنام dr alireza beshnam از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی اهواز هستند. مطب دکتر علیرضا بشنام در اهواز، خیابان نادری، خیابان شهید موسوی ( حافظ)، جنب پارکینگ کارون، روبه روی جهاد دانشگاهی، مجتمع خاتم الانبیا، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا بشنام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132234721 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا بشنام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا بشنام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا بشنام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا بشنام تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا بشنام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.