دکتر عبدالرحمن امامی مقدم

دکتر عبدالرحمن امامی مقدم

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اهواز

کد نظام پزشکی

19524
%94
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب خیابان کیان پارس

آدرس:

اهواز;کیان پارس، مهر شرقی، مجتمع مهر، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرحمن امامی مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرحمن امامی مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%94
14 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی من از کودکی زیر نظر خودشون بودم

آیات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی با تجربه و خوبی هستن توضیح خوبی میدن خوب بیمار رو چک میکنند من که خیلی راضی بودم انشالله که همیشه موفق باشن.

راوین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بار اول بود که به دکتر امامی مراجعه کردیم برخورد بسیار مناسب با حوصله بچه رو معاینه کردند و با صبر به سوالات پاسخ میدادند.

رایان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک حاذق و مجربی هستن و برخورد بسیار خوب و متشخصانه ای دارند

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالرحمن امامی مقدمسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرحمن امامی مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرحمن امامی مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرحمن امامی مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرحمن امامی مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرحمن امامی مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحمن امامی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرحمن امامی مقدم کجا است؟
دکتر عبدالرحمن امامی مقدم 1 مطب در مطب خیابان کیان پارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرحمن امامی مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرحمن امامی مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحمن امامی مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرحمن امامی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرحمن امامی مقدم متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرحمن امامی مقدم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرحمن امامی مقدم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحمن امامی مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرحمن امامی مقدم چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر عبدالرحمن امامی مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرحمن امامی مقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرحمن امامی مقدمدکتر عبدالرحمن امامی مقدم dr abolrahman emami moghadam از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اهواز هستند. مطب دکتر عبدالرحمن امامی مقدم در اهواز;کیان پارس، مهر شرقی، مجتمع مهر، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرحمن امامی مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09054332067-09168001925 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرحمن امامی مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرحمن امامی مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرحمن امامی مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرحمن امامی مقدم متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرحمن امامی مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.