دکتر حسنی غروی

دکتر حسنی غروی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

87476
%97
پیشنهاد(از 132 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسنی غروی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسنی غروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 132 کاربر)

%97
127 کاربر از 132 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  21 نفر
 • 15-45 دقیقه
  47 نفر
 • 45-90 دقیقه
  31 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  27 نفر

نظرات

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

وقت کافی برای بیمار نمیزارن. راضی نبودم.

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

برای کسایی که بچه کوچیک دارن مثل من خیلی خوبه که مستقیم با دکتر در ارتباط باشیم

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام من دو تا زایمان هم طبیعی و هم سزارین پیش خانم دکتر داشتم.با یک عمل کیست تخمدان.واقعا خانم دکتر بینظیر هستند.الان دو هفته هست زایمان کردم. دلم براشون یک ذره شده.فقط همین

مولود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر خوب و خوش برخوردی هستن

فرشته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عااااااالی خانم دکتر مهربان و خوش برخوردو درجه یک

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسنی غروی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسنی غروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسنی غروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسنی غروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسنی غروی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسنی غروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسنی غروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسنی غروی کجا است؟
دکتر حسنی غروی 1 مطب در مطب خیابان حکیم نظامی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسنی غروی را ببینید.
+
آیا دکتر حسنی غروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسنی غروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسنی غروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسنی غروی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسنی غروی چه زمانی است؟
دکتر حسنی غروی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسنی غروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسنی غروی چقدر است؟
تا کنون 132 نفر به دکتر حسنی غروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسنی غروی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسنی غرویدکتر حسنی غروی dr hosna gharavi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر حسنی غروی در اصفهان، خیابان حکیم نظامی، چهارراه دقیقی، ابتدای محتشم کاشانی، مجتمع معین، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسنی غروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136252852 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسنی غروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسنی غروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسنی غروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسنی غروی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسنی غروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.