دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ماندانا منظوری لشگری

دکتر ماندانا منظوری لشگری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

94555
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان، نازایی

جراحی‌های ترمیمی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب مهرشهر

آدرس:

کرج، مهرشهر، بلوار ارم، روبروی باغ سیب، نبش بن بست رز، ساختمان سالیان، بلوک یک، طبقه سوم، واحد 18

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ماندانا منظوری لشگری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماندانا منظوری لشگری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پارسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر تشخیص عالی دارند. میتونم بگم بشدت تخصصی هستن اما واقعیت ی از برخورد پزشک راضی نبودم.

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باحوصله. بنظرم دکتر با مسئولیت درقبال مریض. فهمیده و کاربلد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ماندانا منظوری لشگری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب مهرشهر
کرج - کرج، مهرشهر، بلوار ارم، روبروی باغ سیب، نبش بن بست رز، ساختمان سالیان، بلوک یک، طبقه سوم، واحد 18


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماندانا منظوری لشگری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماندانا منظوری لشگری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماندانا منظوری لشگری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماندانا منظوری لشگری چقدر است؟
هزینه ویزیت ماندانا منظوری لشگری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا منظوری لشگری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماندانا منظوری لشگری کجا است؟
دکتر ماندانا منظوری لشگری 1 مطب در مطب مهرشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماندانا منظوری لشگری را ببینید.
+
آیا دکتر ماندانا منظوری لشگری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا منظوری لشگری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماندانا منظوری لشگری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماندانا منظوری لشگری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماندانا منظوری لشگری چه زمانی است؟
دکتر ماندانا منظوری لشگری از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا منظوری لشگری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماندانا منظوری لشگری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ماندانا منظوری لشگری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماندانا منظوری لشگری 5 از 5 است.
درباره دکتر ماندانا منظوری لشگری


دکتر ماندانا منظوری لشگری dr mandana manzori lashgari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر ماندانا منظوری لشگری در کرج، مهرشهر، بلوار ارم، روبروی باغ سیب، نبش بن بست رز، ساختمان سالیان، بلوک یک، طبقه سوم، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماندانا منظوری لشگری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09916262308,02634254058 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماندانا منظوری لشگری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماندانا منظوری لشگری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماندانا منظوری لشگری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماندانا منظوری لشگری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماندانا منظوری لشگری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.