دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سمیرا ساعی راد

دکتر سمیرا ساعی راد

تخصص ژنتیک پزشکی

کرج

کد نظام پزشکی

3145

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ژنتیک پزشکی

اطلاعات مطب شهید بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از بزرگراه طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، برج آراد، طبقه 4

تلفن:02634990212

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیرا ساعی راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سمیرا ساعی راد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهید بهشتی
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از بزرگراه طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، برج آراد، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیرا ساعی راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرا ساعی راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا ساعی راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیرا ساعی راد چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرا ساعی راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا ساعی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیرا ساعی راد کجا است؟
دکتر سمیرا ساعی راد 1 مطب در مطب شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمیرا ساعی راد را ببینید.
+
آیا دکتر سمیرا ساعی راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا ساعی راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیرا ساعی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرا ساعی راد متخصص ژنتیک پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیرا ساعی راد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا ساعی راد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا ساعی راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیرا ساعی راد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سمیرا ساعی راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیرا ساعی راد 0 از 5 است.
درباره دکتر سمیرا ساعی راد


دکتر سمیرا ساعی راد dr samira saeerad از دکترهای متخصص ژنتیک پزشکی کرج هستند. مطب دکتر سمیرا ساعی راد در کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از بزرگراه طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، برج آراد، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیرا ساعی راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634990212 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیرا ساعی راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیرا ساعی راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیرا ساعی راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیرا ساعی راد متخصص ژنتیک پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ژنتیک پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیرا ساعی راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.