دکتر نرگس ندیم زاده

دکتر نرگس ندیم زاده

تخصص زنان و زایمان و نازایی

فلوشیپ فوق‌تخصصی پریناتولوژی
کرج
%۸۲
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص و جراح بیماری‌های زنان، زایمان و نازایی

مشاوره قبل از ازدواج و بارداری، سونوگرافی بیوفیزیکال پروفایل-NST

بررسی نارسایی سرویکس و تعبیه‌پساری، نظارت بر حاملگی‌های کم خطر و پر خطر

مشاوره غربالگری‌های پر خطر دوران بارداری، آمینیوسنتز-کوردوسنتز-cvs (نمونه‌گیری از پرزهای جفت)

سونوگرافی داپلر رنگی و پایش رشد جنین و NT و بررسی ناهنجاری‌های جنین

کد نظام پزشکی

۱۱۴۸۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان و زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، بعد از زیرگذر، روبه روی پارکینگ باتیس، برج آرین، طبقه 7، واحد 20

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر نرگس ندیم زاده بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۸۲
۹ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
ملاحظات
 • **تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد و همچنین پرداختی شما به مبلغ 5070 تومان صرفا جهت اخذ نوبت بوده و کل مبلغ ویزیت پزشک در مطب از شما دریافت می شود.
دکتر نرگس ندیم زاده
دکتر نرگس ندیم زاده

درباره دکتر نرگس ندیم زاده

دکتر نرگس ندیم زاده از دکترهای متخصص تخصص زنان و زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر نرگس ندیم زاده در کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، بعد از زیرگذر، روبه روی پارکینگ باتیس، برج آرین، طبقه 7، واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نرگس ندیم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09109389136 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نرگس ندیم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نرگس ندیم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نرگس ندیم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نرگس ندیم زاده تخصص زنان و زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.