%۹۱
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

محورهای کاری و تخصصی:
تشخیص و درمان:
سردرد، سرگیجه، تشنج، سکته های مغزی، MS، اختلالات حرکتی، اختلالات حافظه و آلزایمر، اختلالات خواب، اختلالات بینایی و دوبینی، مشکلات تعادل، کمردرد، اختلالات عصبی و عضلانی، صرع ، ام اس، دیسک کمرستون فقرات
انجام تست های تخصصی اختلالات حافظه( دارای مدرک تکمیلی اختلالات حافظه از دانشگاه تهران)
نوار مغز، نوار عصب و عضله

وب سایت www.drrafizadeh.ir

https://instagram.com/drshabnamrafizadeh

رتبه برتر دوره تخصص مغز و اعصاب

کد نظام پزشکی

۱۰۳۳۷۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب یافت آباد

آدرس:

تهران، یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان برادران بهرامی(یاران)، روبروی بانک انصار، پلاک ۲۳۳، مجتمع حکیم، طبقه همکف

اطلاعات مطب بلوار مرزداران

آدرس:

تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، بعد از خیابان رضایی نژاد و بهار، ساختمان ایمان، طبقه همکف شرقی( پشت دارو خانه دکتر ختمی)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شبنم رفیع زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شبنم رفیع زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۹۱
۱۰ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب یافت آباد
مطب بلوار مرزداران
دکتر شبنم رفیع زاده
دکتر شبنم رفیع زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شبنم رفیع زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شبنم رفیع زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شبنم رفیع زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شبنم رفیع زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت شبنم رفیع زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم رفیع زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شبنم رفیع زاده کجا است؟
دکتر شبنم رفیع زاده 2 مطب در مطب یافت آباد و مطب بلوار مرزداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شبنم رفیع زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شبنم رفیع زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم رفیع زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شبنم رفیع زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شبنم رفیع زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شبنم رفیع زاده چه زمانی است؟
دکتر شبنم رفیع زاده از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم رفیع زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شبنم رفیع زاده چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر شبنم رفیع زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شبنم رفیع زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر شبنم رفیع زادهدکتر شبنم رفیع زاده dr shabnam rafizadeh از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر شبنم رفیع زاده در تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، بعد از خیابان رضایی نژاد و بهار، ساختمان ایمان، طبقه همکف شرقی( پشت دارو خانه دکتر ختمی) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شبنم رفیع زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144220936-09331144723 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شبنم رفیع زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شبنم رفیع زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شبنم رفیع زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شبنم رفیع زاده تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شبنم رفیع زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.