دکتر ماهرخ فرخی

دکتر ماهرخ فرخی

تخصص قلب و عروق

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی قلب و عروق

اکوکاردیوگرافی، آنژیوگرافی، تست ورزش، نوار قلب

کد نظام پزشکی

۹۱۳۴۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب شهید بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب پل عابر، ساختمان آرین، طبقه 4، واحد11

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر ماهرخ فرخی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهید بهشتی
ملاحظات

لطفاً پس از نوبت گیری، جهت هماهنگی بیشتر با منشی، با شماره 09198913046 تماس حاصل فرمایید.

امکان معطلی بین نیم ساعت تا دو ساعت وجود دارد.

دکتر ماهرخ فرخی
دکتر ماهرخ فرخی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماهرخ فرخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماهرخ فرخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماهرخ فرخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماهرخ فرخی چقدر است؟
هزینه ویزیت ماهرخ فرخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماهرخ فرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماهرخ فرخی کجا است؟
دکتر ماهرخ فرخی 1 مطب در مطب شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ماهرخ فرخی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ماهرخ فرخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماهرخ فرخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماهرخ فرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماهرخ فرخی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماهرخ فرخی چه زمانی است؟
دکتر ماهرخ فرخی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماهرخ فرخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماهرخ فرخی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر ماهرخ فرخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماهرخ فرخی 5 از 5 است.

درباره دکتر ماهرخ فرخی

دکتر ماهرخ فرخی dr mahrokh farokhi از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق کرج هستند. مطب دکتر ماهرخ فرخی در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب پل عابر، ساختمان آرین، طبقه 4، واحد11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماهرخ فرخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632220239-02632221434 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماهرخ فرخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماهرخ فرخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماهرخ فرخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماهرخ فرخی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماهرخ فرخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.