درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص ترمیمی عصب

کد نظام پزشکی

۹۴۹۵۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان اعتمادیان، مجتمع شیری، طبقه اول، واحد2

افتخارات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رسول سالار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صادقیه
ملاحظات

دکتر رسول سالار
دکتر رسول سالار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رسول سالار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رسول سالار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رسول سالار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رسول سالار چقدر است؟
هزینه ویزیت رسول سالار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول سالار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رسول سالار کجا است؟
دکتر رسول سالار 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رسول سالار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رسول سالار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رسول سالار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رسول سالار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رسول سالار متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رسول سالار چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رسول سالار تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول سالار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رسول سالار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رسول سالار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رسول سالار 0 از 5 است.

درباره دکتر رسول سالاردکتر رسول سالار dr rasol salar از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر رسول سالار در تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان اعتمادیان، مجتمع شیری، طبقه اول، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رسول سالار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144039438 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رسول سالار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رسول سالار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رسول سالار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رسول سالار تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رسول سالار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.