دکتر محمدرضا بشیری پور

دکتر محمدرضا بشیری پور

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

24150

درباره‌پزشک

ختنه، سوراخ کردن گوش، پایش رشد و تغذیه نوزاد، فتوتراپی در منزل

بیمارستان‌ همکار: تریتا

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب شهرک گلستان

آدرس:

تهران، شهرک گلستان، اتوبان خرازی، جنب بیمارستان تریتا، مجتمع پزشکان تریتا، طبقه دوم

تلفن:09335956506

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا بشیری پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا بشیری پور


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا بشیری پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا بشیری پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا بشیری پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بشیری پور چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا بشیری پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بشیری پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا بشیری پور کجا است؟
دکتر محمدرضا بشیری پور 1 مطب در مطب شهرک گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا بشیری پور را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا بشیری پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بشیری پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا بشیری پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا بشیری پور متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا بشیری پور چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا بشیری پور از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بشیری پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا بشیری پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا بشیری پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا بشیری پور 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا بشیری پوردکتر محمدرضا بشیری پور dr mohammadreza bashiripoor از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا بشیری پور در تهران، شهرک گلستان، اتوبان خرازی، جنب بیمارستان تریتا، مجتمع پزشکان تریتا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا بشیری پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09335956506 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا بشیری پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا بشیری پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا بشیری پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا بشیری پور متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا بشیری پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.