دکتر ساره علوی راد

دکتر ساره علوی راد

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

104759

درباره‌پزشک

روان‌درمانی- مشاوره

اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان

اختلالات جنسی

الکتروآنسفالوگرافی(نوار مغزی)

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب تهران‌سر

آدرس:

تهران، تهران‌سر، بلوار اصلی، نبش خیابان 22، ساختمان امیر، طبقه 3، واحد 19

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساره علوی راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ساره علوی رادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساره علوی راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساره علوی راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساره علوی راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساره علوی راد چقدر است؟
هزینه ویزیت ساره علوی راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساره علوی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساره علوی راد کجا است؟
دکتر ساره علوی راد 1 مطب در مطب تهران‌سر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ساره علوی راد را ببینید.
+
آیا دکتر ساره علوی راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساره علوی راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساره علوی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساره علوی راد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساره علوی راد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ساره علوی راد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساره علوی راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساره علوی راد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ساره علوی راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساره علوی راد 0 از 5 است.

درباره دکتر ساره علوی راددکتر ساره علوی راد dr sareh alavirad از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر ساره علوی راد در تهران، تهران‌سر، بلوار اصلی، نبش خیابان 22، ساختمان امیر، طبقه 3، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساره علوی راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144582775 , 09353696090 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساره علوی راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساره علوی راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساره علوی راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساره علوی راد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساره علوی راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.