%96
پیشنهاد(از 22 کاربر)

درباره‌ی پزشک

زنان زایمان نازایی، جراحی های زیبایی زنان، لیزردرمانی، اپاروسکپی و هیستروسکپی  

در مطب سونوگرافی، لیزر واژینال، روشن کننده و TNS (نوار قلب جنین) انجام می شود.

همکاری با بیمارستان میلاد

آدرس وبسایت: farimahrezaei.ir  

آدرس اینستاگرام: dr_farimarz

کد نظام پزشکی

58514

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شیخ صدوق

آدرس:

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید غربی، جنب رادیوگرافی و تصویربرداری دکتر باریک بین، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 4

تلفن:03136642083

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریماه رضایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریماه رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 22 کاربر)

%96
21 کاربر از 22 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شیخ صدوق
دکتر فریماه رضایی
دکتر فریماه رضایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریماه رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریماه رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریماه رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریماه رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریماه رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریماه رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریماه رضایی کجا است؟
دکترفریماه رضایی مطب خیابان شیخ صدوق مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریماه رضایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریماه رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریماه رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریماه رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریماه رضایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریماه رضایی چه زمانی است؟
دکتر فریماه رضایی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریماه رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریماه رضایی چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر فریماه رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریماه رضایی 5 از 5 است.

درباره دکتر فریماه رضاییدکترفریماه رضایی dr farimah rezaei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر فریماه رضایی در اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید غربی، جنب رادیوگرافی و تصویربرداری دکتر باریک بین، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریماه رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136642083 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریماه رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریماه رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریماه رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریماه رضایی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریماه رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.