دکتر احمد محمود آبادی

دکتر احمد محمود آبادی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

44084
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ستون فقرات ، مفاصل، نوار عصب و عضله

عضو انجمن طب فیزیکی آمریکا

درمان غیر جراحی کمر درد، سیاتیک، آرتورز، دردهای زانو، خارپاشنه، میگرن، تزریق ازن تحت گاید سونو، طب سوزنی، درمان‌های دستی، لیزر پرتوان، تزریق ستون فقرات تحت گاید فلوروسکپی، فیزیوتراپی تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب شهرک گلستان

آدرس:

تهران، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بلوار گل‌ها، بالاتر از میدان اتریش، جنب داروخانه دکتر جعفری، پلاک 140، طبقه 2

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد محمود آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد محمود آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اترین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر بسیار مهربان و باحوصله و ماهر

رضوانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای جلسه اول برخورد و مشاوره خوب بود

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بدلیل تشخیص صحیح مشکل بیمار و رفتار انسان دوستانه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احمد محمود آبادی
نوبت مطب شهرک گلستان
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بلوار گل‌ها، بالاتر از میدان اتریش، جنب داروخانه دکتر جعفری، پلاک 140، طبقه 2
اولین نوبت خالی: شنبه 1 اردیبهشت ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد محمود آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد محمود آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد محمود آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد محمود آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد محمود آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد محمود آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد محمود آبادی کجا است؟
دکتر احمد محمود آبادی 1 مطب در مطب شهرک گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد محمود آبادی را ببینید.
+
آیا دکتر احمد محمود آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد محمود آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد محمود آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد محمود آبادی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد محمود آبادی چه زمانی است؟
دکتر احمد محمود آبادی از روز شنبه 1 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد محمود آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد محمود آبادی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر احمد محمود آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد محمود آبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد محمود آبادیدکتر احمد محمود آبادی dr ahmad mahmodabadi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر احمد محمود آبادی در تهران، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بلوار گل‌ها، بالاتر از میدان اتریش، جنب داروخانه دکتر جعفری، پلاک 140، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد محمود آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09192310030 , 02144708833 , 02144708822 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد محمود آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد محمود آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد محمود آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد محمود آبادی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد محمود آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.