دکتر نسیم خرمی

دکتر نسیم خرمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

109279
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب تهران‌سر

آدرس:

تهران، بلوار اصلی تهران‌سر، خیابان 18، پلاک 9، ساختمان دی، طبقه 4

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نسیم خرمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسیم خرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون بسیار مهربان و صبور و دلسوز بیمار هستند. بسیار ایشون رو تایید و توصیه میکنم.

سیده مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با حوصله ای بودن

شهلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار کاربلد و باحوصله و با اخلاق هستن خانم دکتر

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور مهربان دلسوز و باتجربه هستند من احساس ارامش میگیرم از ایشون واینکه صبورانه تمام سوالات و ابهامات رو توضیح میدن و برای بیمار واقعا وقت میزارن

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی بودن و با حوصله ویزیتو راهنمایی کردن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نسیم خرمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسیم خرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسیم خرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسیم خرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسیم خرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت نسیم خرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسیم خرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسیم خرمی کجا است؟
دکتر نسیم خرمی 1 مطب در مطب تهران‌سر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسیم خرمی را ببینید.
+
آیا دکتر نسیم خرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسیم خرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسیم خرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسیم خرمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسیم خرمی چه زمانی است؟
دکتر نسیم خرمی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسیم خرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسیم خرمی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر نسیم خرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسیم خرمی 5 از 5 است.

درباره دکتر نسیم خرمیدکتر نسیم خرمی dr nasim khorami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر نسیم خرمی در تهران، بلوار اصلی تهران‌سر، خیابان 18، پلاک 9، ساختمان دی، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسیم خرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09364540232 , 02144939241 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسیم خرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسیم خرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسیم خرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسیم خرمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسیم خرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.