دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سعید حبیبیان

دکتر سعید حبیبیان

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

65225

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب تهران سر

آدرس:

تهران، تهران‌سر، پائین تر از چهارراه صدف، نبش خیابان سی ام (آشوری)، طبقه فوقانی داروخانه صدف، واحد 4

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • کارمندان دولت
  • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید حبیبیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید حبیبیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهران سر
تهران - تهران، تهران‌سر، پائین تر از چهارراه صدف، نبش خیابان سی ام (آشوری)، طبقه فوقانی داروخانه صدف، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید حبیبیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید حبیبیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید حبیبیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید حبیبیان چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید حبیبیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید حبیبیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید حبیبیان کجا است؟
دکتر سعید حبیبیان 1 مطب در مطب تهران سر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید حبیبیان را ببینید.
+
آیا دکتر سعید حبیبیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید حبیبیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید حبیبیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید حبیبیان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید حبیبیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید حبیبیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید حبیبیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید حبیبیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعید حبیبیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید حبیبیان 0 از 5 است.
درباره دکتر سعید حبیبیان


دکتر سعید حبیبیان dr saeid habibian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر سعید حبیبیان در تهران، تهران‌سر، پائین تر از چهارراه صدف، نبش خیابان سی ام (آشوری)، طبقه فوقانی داروخانه صدف، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید حبیبیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144508860 ,02144567583 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید حبیبیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید حبیبیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید حبیبیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید حبیبیان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید حبیبیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.