دکتر مهری ناصری

دکتر مهری ناصری

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

53408
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

فلوشیپ آسم و آلرژی و بیماری های عفونی اطفال از انگلستان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خلیج فارس

آدرس:

تهران، میلومتر 7 جاده قدیم کرج، خیلبان خلیج فارس، پائین تر از بیمارستان شهید فیاض بخش (شماره 2)، روبروی مدرسه شهید کاظمی، پلاک 361، طبقه 3، واحد 10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهری ناصری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهری ناصری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صهبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی

مهدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک حاذق و کاربلد و بسیار مهربان و دلسوز

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهری ناصری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهری ناصری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهری ناصری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهری ناصری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهری ناصری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهری ناصری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهری ناصری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهری ناصری کجا است؟
دکتر مهری ناصری 1 مطب در مطب خلیج فارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهری ناصری را ببینید.
+
آیا دکتر مهری ناصری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهری ناصری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهری ناصری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهری ناصری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهری ناصری چه زمانی است؟
دکتر مهری ناصری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهری ناصری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهری ناصری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مهری ناصری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهری ناصری 5 از 5 است.

درباره دکتر مهری ناصریدکتر مهری ناصری dr mehri naseri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مهری ناصری در تهران، میلومتر 7 جاده قدیم کرج، خیلبان خلیج فارس، پائین تر از بیمارستان شهید فیاض بخش (شماره 2)، روبروی مدرسه شهید کاظمی، پلاک 361، طبقه 3، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهری ناصری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166279916,02166268457 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهری ناصری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهری ناصری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهری ناصری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهری ناصری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهری ناصری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.