دکتر محمدرضا محمدی

دکتر محمدرضا محمدی

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

23874

درباره‌پزشک

متخصص داخلی، گوارش، غدد، ریه، آندوسکوپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خلیج فارس

آدرس:

تهران، بزرگراه فتح، خیابان خلیج فاس، روبروی اورژانس بیمارستان فیاض بخش، نبش کوچه غلامی نژاد، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه 4، واحد 19

تلفن:02166274789

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا محمدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا محمدی کجا است؟
دکتر محمدرضا محمدی 1 مطب در مطب خلیج فارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا محمدی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا محمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا محمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا محمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا محمدیدکتر محمدرضا محمدی dr mohammadreza mohammadi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا محمدی در تهران، بزرگراه فتح، خیابان خلیج فاس، روبروی اورژانس بیمارستان فیاض بخش، نبش کوچه غلامی نژاد، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه 4، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166274789 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا محمدی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.