دکتر سید احد هاشمی

دکتر سید احد هاشمی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

106546
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات از دانشگاه تهران

نوارمغز، نوار عصب و عضله

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خلیج فارس

آدرس:

تهران، بزرگراه فتح، خیابان خلیج فارس، روبروی بیمارستان فیاض بخش، نبش کوچه غلامی نژاد، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه 3، واحد11

تلفن:02166279866

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید احد هاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید احد هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

درنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از نطر من پزشک خوبی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید احد هاشمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید احد هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید احد هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید احد هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید احد هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید احد هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احد هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید احد هاشمی کجا است؟
دکتر سید احد هاشمی 1 مطب در مطب خلیج فارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید احد هاشمی را ببینید.
+
آیا دکتر سید احد هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید احد هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید احد هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید احد هاشمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید احد هاشمی چه زمانی است؟
دکتر سید احد هاشمی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احد هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید احد هاشمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید احد هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید احد هاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید احد هاشمیدکتر سید احد هاشمی dr seyyed ahad hashemi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر سید احد هاشمی در تهران، بزرگراه فتح، خیابان خلیج فارس، روبروی بیمارستان فیاض بخش، نبش کوچه غلامی نژاد، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه 3، واحد11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید احد هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166279866 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید احد هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید احد هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید احد هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید احد هاشمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید احد هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.